پروژه والری (لپ‌تاپ با نمایشگر سه‌گانه)


پروژه والری (لپ‌تاپ با نمایشگر سه‌گانه)

تنظیمات چند صفحه ای برای دستگاه های دسکتاپ بازی به طور فزاینده ای رایج هستند، زیرا امکانات با ارزشی را ارائه می دهند. اما مهم نیست که لپ تاپ های بازی گرافیکی قدرتمند در گذشته به چه صورت بوده اند، زیرا کلیه فعالیتها بر روی یک صفحه نمایش قابل پیاده سازی بود.


تنظیمات چند صفحه‌ای برای دستگاه های دسکتاپ بازی به طور فزاینده‌ای رایج هستند، زیرا امکانات با ارزشی را ارائه می‌دهند. اما مهم نیست که لپ تاپ‌های بازی گرافیکی قدرتمند در گذشته به چه صورت بوده‌اند، زیرا کلیه فعالیتها بر روی یک صفحه نمایش قابل پیاده سازی بود. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیاز ها یا به عبارت بهتر گسترده شدن نیازهای کاربران امروزنیاز به ابزار جدید به صورت قابل توجهی احساس میشود

پروژه VALERIE اولین بار این امکان را برای ساخت لپ تاپ هایی با صفحه نمایش سه گانه را فراهم کرد این لپ تاپ به طور باورنکردنی قدرتمند است که  در عین حال با قابلیتهای تلفن همراه طراحی شده است که برای علاقه مندان بازی های کامپیوتری نمایش گسترده ای از فضای بازی را ارائه میدهد.

هر صفحه با اندازه 17.3 اینچ، با وضوح نمایش4k که  در مجموع 12kفضای مشاهده  را داراست.

12K روی چند صفحه نمایش به شما این امکان را  می دهد فضای کاری گسترده و انعطاف پذیری برای مقابله با هر کارتجربه کنید به طور متناوب، میتوانید ازمزایای هر نمایشگر به طور مستقل استفاده کنید، برنامه های کاربردی چندگانه را همزمان اجرا کنید که این امر تا کنون امکان پذیر نبوده.

آنها از شاسی اصلی محفظه مرکزی تحت قدرت خود خارج می شوند و خودشان خودشان خود را برای ایجاد یک منطقه کامل مشاهده 180 درجه، طراحی شده توسط فن آوری NVIDIA Surround View، که برنامه ها برای پخش یک تصویر در مانیتور های مختلف پیاده سازی میکند. تمام سیم کشی کامپیوتر داخلی است، بنابراین شما مجبور نیستید به عنوان کشیدن کابل های برق به عنوان صفحه نمایش اصلی نگران باشید که البته این مورد برای برنامه نویسانی که نیاز به داشتن چندین مانیتوررا احساس میکردند میتواند جذاب باشد تا در هر نمایشگر به طور مجزا بخش هایی از پروسه کاری خودر ا دنبال کنند

والری همچنین از صفحه کلید پرتابی Razer، مورد آلومینیومی و توانایی محاسباتی 17 اینچی Blade Pro بهره می گیرد. این به این معنی است که به طور کامل با سخت افزار مورد نیاز برای HTC Vive و Oculus Rift سازگار است. با این همه سخت افزار اضافی 1.5اینچ ضخامت دارد و وزن آن کمتر از 12 پوند است - این امر بسیار ساده است، حتی با استانداردهای بازی لپ تاپ، اما به اندازه کافی سنگین نیست که بتواند به طور کامل آن را به یک نقش ثابت در میز مطالعه. هیچ کلمه ای در مورد قیمت گذاری، در دسترس بودن یا حتی مشخصات کلیدی مانند CPU، GPU و حافظه وجود ندارد.

به طور متناوب، میتوانید ازمزایای هر نمایشگر به طور مستقل استفاده کنید، برنامه های کاربردی چندگانه را همزمان اجرا کنید که این امر تا کنون امکان پذیر نبوده.

با توجه به همه این موارد، پیش بینی میشود این پروزه با استقبال مورد توجهی از جانب طرفداران تکنولوژی قرار گیرد


پروژه والری (لپ‌تاپ با نمایشگر سه‌گانه)
4.2/2
4.2
24
5
1

برای استفاده از تمامی امکانات وارد شوید

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها